Citat:
Ursprungligen postat av
Okiiiii
Mognat? Hur tänker du nu?
Hon var ju konstant otrogen mot Ola med bla P. Hon har säkerligen varit med Ola när hon rymt dit så bara en tidsfråga innan någon outar henne. Så vart kommer mognaden in enligt dig?
Jag ger henne the benefit of a doubt. Hon har ju gjort offentlig avbön kring det så man får väl förutsätta att hon i alla fall rationellt insåg att det inte var en toppenbra idé.
Sen vet jag inte vad hon och Ola har haft för överenskommelse sig emellan. De kan ju periodvis ha haft ett öppet förhållande om det till exempel var så att han inte hade lust att vara med henne längre. De är ju fortfarande vänner idag och Ola skjutsar henne hit och dit. Men den där Bill gjorde mig väldigt fundersam minns jag. Det kändes inte som renodlat platonisk vänskap där och hon hängde mycket mer med honom än med Ola ett tag verkade det som. Nån som vet mer om vad som hände där?