Citat:
Ursprungligen postat av
Weezl
Bara bra om hon håller sig sysselsatt genom att leka FBI, mindre tid över till att ställa till med dumheter!
Nej det tycker väl iofs inte, eller jag vet inte vilka dumheter du syftar på iofs, men som jag nämnt innan så borde Pia dra nytta av den enorma mängden visningar hon får på Sociala medier.
Jämför bara med det här fettot som fick en egen tråd här om dagen där hon drar in FEM miljoner kronor(brutto) om året genom sina sociala medier.
Visst, nu kanske inte Pia är så eftertraktad hos företag för att vilja göra reklamsamarbeten osv med henne men hade hon bara gjort en tiondel av den summan, vilket jag tror hon hade gjort, så hade hon fortfarande varit närmaste en höginkomsttagare
Men samtidigt som jag skriver detta och med tanke på det som hänt nu är det väl mer avlägset än någonsin.
Mer drama och dumheter istället!