Citat:
Ursprungligen postat av
Leaston
Haha, endast med lögner kan du nästla dig ur det här. Jag har sagt 100k innan året är slut.
Vad Sithmaster har sagt får stå för honom, men det har varit mycket dravel från den snubben ja.
Bra försök, men nej.
Du har flera gånger sagt "aldrig över 100k i 2024", men dristade dig att Bitcoin kanske kunde gå till 110k under 2025, i något inlägg.
Nej, inga lögner alls. Det är du som gång på gång har ändrat din "prediction," vilket jag aldrig har gjort. Ja, jag sa att jag inte tror på 100K under 2024, men jag har vid flera tillfällen poängterat att jag förväntar mig en topp mellan 90–110K. Även om vi fick 100K under 2024, står jag fortfarande fast vid att toppen för denna cykel ligger någonstans där. Jag förväntar mig inte betydligt högre nivåer under 2025, som 150–200K eller 500K, vilket ni har föreslagit.
Visst, BTC kanske når 130K nästa år, men om det händer, är jag verkligen "off" med endast 20K över min prediction? Om det skulle vara fallet, hur ligger det då till med era förväntningar på 500K eller liknande summor? Ställ er själva den frågan.