2024-05-16, 09:34
  #3205
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av develi
När en borste blev någotsånär identifierad..
Så dök det upp andra.

Titta på denna rapportering.
ÅK visar bilder av hans hardcore som (förutom kvinnor invirade i tejp, bagageutrymmen, strypningar osv) inkluderar.. toaborstar?

"I flere af billederne indgår rensebørster og toiletbørster, som indgår i forskellige seksuelle sammenhænge. Der indgår også et billede af en død kvinde, der ligger ved en søbred. Det billede, vil anklageren vende tilbage til senere."
Live själländska nyheter.


Emilie, i vattnet med en flaskborste i håret?
Jag måtte ha missat en fetisch bland alla absurda sexuella preferenser som folk lyckas ägna sig åt. Vad i hela friden är det här?

Vill du ha en förklaring kan han ursprungligen ha grava men av sin dominanta mammas begränsningar när det bla gällde städningen hemifrån under uppväxten som förmodligen inkluderade både rengöringsborstar, blöjor och annat. (Och en pappa som överlät uppfostran på kvinnan)

Sen kan stressituationer som bottnar i makt/undergivenhet typ krav från chefen i jobbet vara triggers för hans tillslag. Går säkert att hitta utlösande faktorer vid vart och ett av fallen.

Ser man på samspelet mellan pw och offret tycks PW ta en (förälders) roll/maktposition över sitt undergivna (barn)offer med undertryckta makt känslor som han lever ut blandat med en mans sexualitet (ego tillväxt genom makt (sexövergrepp).

Framkommer väl också att han är ganska pedant både med sig själv och sin bostad samt prestationsinriktad.

Jämför här lite med Malin Lindströms mördare som också fick utlopp för sin mammas och systers begränsningar när det gällde hans internetsurfande och sin fetisch för tortyr med tejp, rep och knivar.

De är tickande bomber när impulskontroll brister.

Men internetsurfningar bla på transportburar för djur kan tala för PW avancerade och hade funderingar på att förvara och låsa in offer över lång tid.

Är tämligen säker på att incidenter hänt under PWs uppväxt som både satt djupa trauma och format hans syn på kvinnor.

Som sagt tänkbar förklaring men ingen ursäkt. Han är fullt bevist om vad han gjort.
__________________
Senast redigerad av viperstyle 2024-05-16 kl. 09:36.
Citera
2024-05-16, 09:44
  #3206
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av develi
Det har delgivits (tex ang Madsen och Thomsen) på slutet om jag inte minns fel. Bortåt slutpläderingen.

Ang Westh:
"Indholdet af mentalundersøgelsen vil vi først høre senere, men tiltalte er fundet egnet til straf, fastslår anklageren."
https://nyheder.tv2.dk/live/krimi/2024-05-14-dag-1-i-kirkerup-sagen

Nåväl, då får vi väl fortsätta fundera kring herrn utifrån hur han beter sig till dess.

När ÅK läser upp hur Emilie utsattes för våldtäkt och andra sexuella övergrepp och kvävdes med tejp:

"Der er ingen synlige reaktioner fra tiltalte, mens tiltalen læses op."

Han visade inga större reaktioner överlag:

"Tiltalte har siddet roligt på sin plads i løbet af de første to timers retsmøde, og der har ikke været tydelige reaktioner at spore, mens anklageren har gennemgået anklagerne mod ham."

I förhör ses en reaktion:

"Anklageren spørger, hvor han bor. Retsformanden beder ham tale højere.

Tiltalte griner lidt og siger:
- Jeg skal prøve."


Det verkar inte ha lyckats, han beskrivs tala mycket lågt enligt live.
På frågor fr läsare svarar live följande:

"Hvis han har været berørt af situationen, var det ikke noget, han gav tydeligt udtryk for.
Han har hele dagen siddet stille og rolig uden at vise nogen åbenlyse reaktioner."

Vidare beskriver han att han aldrig haft nån relation med en kvinna, förnekar intresse ang barn, däremot ang kvinnor mellan 15 och 25 år.

[ Ang barnpornografiskt material. Han hade 2211 bilder och 106 filmer..]

Han säger sig ha ett problematiskt förhållande till sadistisk porr som han då ägnat sig att titta på ett par timmar om dagen.

Insiktsfullt..

I hans hem har det hittats (förutom en bunden 13-åring..) "videoer af kvinder, der bliver kvalt, slået ihjel og på anden måde misbrugt, hvor det er vanskeligt at afgøre, om det er skuespil eller rigtige overgreb."

Hans fantasier om att kidnappa kvinnor säger han började drygt ett år innan han greps.

Två handskrivna noveller återfunnits som enligt ÅK berör "fantasier om voldtægt og mishandling af unge kvinder."

Det ytterst märkliga är att detta har han skrivit som häktad.

"Det er tekster, som tiltalte har skrevet, mens han har været varetægtsfængslet."

Hittades hon med en rengöringsborste i håret?

"Hun blev fundet afklædt med tape løst om halsen og en rensebørste i håret."

"I området blev der fundet en Netto-pose med noget af hendes tøj."

Idag inleds det med lyckta dörrar (13-åringen) men sen återupptas förhör om bla Emilie såvitt jag förstod.

Syns tydligt här att han själv är otroligt känslig för kritik/tillsägelser därav hans “awkwarda” reaktionen.

I övrigt ganska empatilös och oberörd inför vad han utsatt sina offer för.
Citera
2024-05-16, 10:03
  #3207
Medlem
develis avatar
Citat:
Ursprungligen postat av viperstyle
Vill du ha en förklaring kan han ursprungligen ha grava men av sin dominanta mammas begränsningar när det bla gällde städningen hemifrån under uppväxten som förmodligen inkluderade både rengöringsborstar, blöjor och annat. (Och en pappa som överlät uppfostran på kvinnan)

Sen kan stressituationer som bottnar i makt/undergivenhet typ krav från chefen i jobbet vara triggers för hans tillslag. Går säkert att hitta utlösande faktorer vid vart och ett av fallen.

Ser man på samspelet mellan pw och offret tycks PW ta en (förälders) roll/maktposition över sitt undergivna (barn)offer med undertryckta makt känslor som han lever ut blandat med en mans sexualitet (ego tillväxt genom makt (sexövergrepp).

Framkommer väl också att han är ganska pedant både med sig själv och sin bostad samt prestationsinriktad.

Jämför här lite med Malin Lindströms mördare som också fick utlopp för sin mammas och systers begränsningar när det gällde hans internetsurfande och sin fetisch för tortyr med tejp, rep och knivar.

De är tickande bomber när impulskontroll brister.

Men internetsurfningar bla på transportburar för djur kan tala för PW avancerade och hade funderingar på att förvara och låsa in offer över lång tid.

Är tämligen säker på att incidenter hänt under PWs uppväxt som både satt djupa trauma och format hans syn på kvinnor.

Som sagt tänkbar förklaring men ingen ursäkt. Han är fullt bevist om vad han gjort.
Jo, det mesta vore möjligt men jag är stadigt skeptisk till blame the mother som en slags universallösning på galna mäns sexuella beteende. Varför?
För att det är en förlegad simplistisk lösning på ett komplext problem som blivit väldigt populärt bland förövare ända bort till psykopatiska seriemördare.
Man vet givetvis att en taskig barndom eller övergrepp inte sällan förekommer; att det kan finnas mycket bakom "lyckta dörrar" i hemmen, men jag är mer benägen att tro att är både nature and nurture som spökar. Personers sårbarhet, personlighet, coping, preferenser osv.
Man vet likaväl att personer med stolliga fetischer kan växa upp i fullt normal miljö och bli störda - eller för all del att människor som utsatts för helt horribel uppväxt utvecklas helt normalt och skulle aldrig låta sin egen gränslöshet, egoism och omoral gå ut över en annan människa.

Men det som var nytt för min del var att använda borstar av alla de slag och finns detta tändande. Men än är väl inte den sista idioten född och man ska väl inte förvånas över perversa tändningsmönster.

Vi kan dock enas kring att han förefaller vara Extra Allt och totalt saknar spärrar ju mer som framkommer från pedofili till sadism.

Vi kan troligen enas i att han även bär på nån aversion mot kvinnor och utövar makt och kontroll (med tanke på överfixering ang sexuell sadism och kidnappning).

Han klarar ju inte ens av att begränsa sig som häktad utan lever ut sina perversiteter även där men i nån begränsad version (novellerna vs foton, videos eller sexuellt våld IRL).

Han försöker komma undan via nån Pervers variant som Pippi sakletare..

Ang tejp med Emilies dna (i resväskan) har han nog hittat sakerna i naturen. Kanske vid Borup föreslår han.
För ser Westh nåt spännande på marken så tar han det med sig.

Beträffande den stora mängden barnpornografi så kan det liksom ha råkat slinka med annan porr han laddat ner.

"Materialet med børn har han ikke hentet bevidst ned på sin computer, men det kan være kommet sammen med andet materiale, han hentede ned, anslår han."

ÅK diskuterar det han skrivit om i fängelset, kallar det noveller.
Westh vill nu klargöra för ÅK hur det ligger till.

"- Jeg vil kalde det tanker og fantasier. Om du kalder det noveller eller ej, er underordnet for mig, men det er vigtig at sige, det er fiktion, siger han."

Sen fortsätter han mer detaljerat:

- Det handler overordnet set om at bortføre nogle unge piger og udsætte dem for forskellige seksuelle ting, forsætter han.

Det handler blandt andet om egentlig voldtægt og kidnapning, bekræfter han.

De er skrevet i jegform, og han bekræfter, at han er hovedpersonen."

Så i fängelset - som häktad för att bla ha kidnappat och våldtagit en 13-åring - sitter han och fantiserar om sig själv i huvudrollen där han brukar våld mot kvinnor.

Han skrev dem till sig själv på grund af sin ”afhængighed”, siger han.
- Det var min måde at dyrke det videre inde i fængslet, siger han."

ÅK visar lite bilder ang hans hardcore porn.
Några kvinnor är bundna, det ingår halsband, silvertejp (virat runt armar, ben, ögon, mun) och bagageutrymme samt film med strypning av kvinnor.

Han är inte intresserad så sett. Det är kidnappning som gäller säger Westh:

"Hans interesse handlede overordnet om kidnapning, forklarer han."

Samt de där hundburarna du nämner.

"Anklageren spørger til en søgning på hundebur og spørger, om det var en del af tiltaltes fantasier?
- Ja, blandt en masse andre ting, siger han."

Ang Madsen som nog är bland det mest gränslösa perversa så förekom ett ord i mentalerklæringen. Jag ska se om jag kommer på vad det var. Det tangerade iaf hur farlig han var som" allätare"..

ÅK verkar indikera att Westh är mkt farlig så hon har markerat (önskan om) förbud mot att aldrig komma i närheten av barn.
Är mycket nyfiken på när den danska versionen av RPU ska presenteras och vad det här är för misfit.
__________________
Senast redigerad av develi 2024-05-16 kl. 10:40.
Citera
2024-05-16, 11:09
  #3208
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av develi
Jo, det mesta vore möjligt men jag är stadigt skeptisk till blame the mother som en slags universallösning på galna mäns sexuella beteende. Varför?
För att det är en förlegad simplistisk lösning på ett komplext problem som blivit väldigt populärt bland förövare ända bort till psykopatiska seriemördare.
Man vet givetvis att en taskig barndom eller övergrepp inte sällan förekommer; att det kan finnas mycket bakom "lyckta dörrar" i hemmen, men jag är mer benägen att tro att är både nature and nurture som spökar. Personers sårbarhet, personlighet, coping, preferenser osv.
Man vet likaväl att personer med stolliga fetischer likaväl kan växa upp i fullt normal miljö och bli störda - eller för all del att människor som utsatts för helt horribel uppväxt utvecklas helt normalt och skulle aldrig låta sin egen gränslöshet, egoism och omoral gå ut över en annan människa.

Men det som var nytt för min del var att använda borstar av alla de slag och finns detta tändande. Men än är väl inte den sista idioten född och man ska väl inte förvånas över perversa tändningsmönster.

Vi kan dock enas kring att han förefaller vara Extra Allt och totalt saknar spärrar ju mer som framkommer från pedofili till sadism.

Vi kan troligen enas i att han även bär på nån aversion mot kvinnor och utövar makt och kontroll (med tanke på överfixering ang sexuell sadism och kidnappning).

Han klarar ju inte ens av att begränsa sig som häktad utan lever ut sina perversiteter även där men i nån begränsad version (novellerna vs foton, videos eller sexuellt våld IRL).

Han försöker komma undan via nån Pervers variant som Pippi sakletare..

Ang tejp med Emilies dna (i resväskan) har han nog hittat sakerna i naturen. Kanske vid Borup föreslår han.
För ser Westh nåt spännande på marken så tar han det med sig.

Beträffande den stora mängden barnpornografi så kan det liksom ha råkat slinka med annan porr han laddat ner.

"Materialet med børn har han ikke hentet bevidst ned på sin computer, men det kan være kommet sammen med andet materiale, han hentede ned, anslår han."

ÅK diskuterar det han skrivit om i fängelset, kallar det noveller.
Westh vill nu klargöra för ÅK hur det ligger till.

"- Jeg vil kalde det tanker og fantasier. Om du kalder det noveller eller ej, er underordnet for mig, men det er vigtig at sige, det er fiktion, siger han."

Sen fortsätter han mer detaljerat:

- Det handler overordnet set om at bortføre nogle unge piger og udsætte dem for forskellige seksuelle ting, forsætter han.

Det handler blandt andet om egentlig voldtægt og kidnapning, bekræfter han.

De er skrevet i jegform, og han bekræfter, at han er hovedpersonen."

Så i fängelset - som häktad för att bla ha kidnappat och våldtagit en 13-åring - sitter han och fantiserar om sig själv i huvudrollen där han brukar våld mot kvinnor.

Han skrev dem till sig själv på grund af sin ”afhængighed”, siger han.
- Det var min måde at dyrke det videre inde i fængslet, siger han."

ÅK visar lite bilder ang hans hardcore porn.
Några kvinnor är bundna, det ingår halsband, silvertejp (virat runt armar, ben, ögon, mun) och bagageutrymme samt film med strypning av kvinnor.

Han är inte intresserad så sett. Det är kidnappning som gäller säger Westh:

"Hans interesse handlede overordnet om kidnapning, forklarer han."

Samt de där hundburarna du nämner.

"Anklageren spørger til en søgning på hundebur og spørger, om det var en del af tiltaltes fantasier?
- Ja, blandt en masse andre ting, siger han."

Ang Madsen som nog är bland det mest gränslösa perversa så förekom ett ord i mentalerklæringen. Jag ska se om jag kommer på vad det var. Det tangerade iaf hur farlig han var som" allätare"..

ÅK verkar indikera att Westh är mkt farlig så hon har markerat (önskan om) förbud mot att aldrig komma i närheten av barn.
Är mycket nyfiken på när den danska versionen av RPU ska presenteras och vad det här är för misfit.

Nje simpelt är det verkligen inte och kanske heller inte direkt ”blame the mother” generellt. Men är personer inte totalt sinnessjuka finns oftast förklaring i nära kontexter men även som du skriver kommer vissa monster från en helt vanlig uppväxtmiljö.

Ang ”blame the parents” effekten tror jag att det i grunden kan handla om att alla barn är olika känsliga och tar olika illa vid sig av föräldrars uppfostringsmetoder.

Om man har ett högkänsligt barn är det extremt känsligt mot föräldrars tillrättavisningar och ligger över normalgraden. Det gör även att dessa barns egoutveckling kan hämmas relativt lätt. Det kan förändra en normal utveckling till att barn utvecklar både dåligt självförtroende, självhat, onaturliga prestationsdrag, snedvriden människosyn (könsrelaterad) mm. Detta kan jämföras med ett normalkänsligt/låg känsligt syskon som med samma uppfostran som utvecklas till fullt ”normal”.

Som du påpekar är det ingen brist verken på hans fantasi eller skrivartalanger eller otroliga förklaringar à la Pippi. Han är mycket kreativ, förslagen (lösningsorienterad) och bestämd när det väl gäller och har sjukt låg impulskontroll. Det fullständigt bubblar ut sjuka saker ur hjärnan på honom även i häktet.

Angående förfrågan om hundburen la åk orden i munnen på honom när hon fråga om det var hans fantasi. Bland annat sa han då. Tror vi ska se det klart, han hade en annan tanke med den än åk. Han avancerar nog i sitt förfarande och planlägger tillgången på offer.

Men å andra sidan hjälper det åk att peka på att han tänkt mörda 13-åringen.

Japp håller med 100% en RPU hade suttit fint nu!
__________________
Senast redigerad av viperstyle 2024-05-16 kl. 11:15.
Citera
2024-05-17, 00:08
  #3209
Medlem
Jeg håper Philip Westh aldri slipper ut fra fengsel.

Det er skremmende at tilsynelatende normale menn kan ha slike forferdelige tilbøyeligheter.

Jeg lurer, fantes det slike monstre for 100 år siden også, eller er Peter Madsen og Philip Westh et resultat uheldige gener og oppvekst, og samtidig påvirkning av voldelig og pervers pornografi.
Citera
2024-05-17, 00:26
  #3210
Medlem
utan.att.stannas avatar
Citat:
Ursprungligen postat av kornblomst
Jeg håper Philip Westh aldri slipper ut fra fengsel.

Det er skremmende at tilsynelatende normale menn kan ha slike forferdelige tilbøyeligheter.

Jeg lurer, fantes det slike monstre for 100 år siden også, eller er Peter Madsen og Philip Westh et resultat uheldige gener og oppvekst, og samtidig påvirkning av voldelig og pervers pornografi.
Det där sista 🙄 Du ör inne på samma spår som den religösa fanatikern som gick i extas när Ted Bundy erkände att han seriemord berodde på tittande på pornografi. Finns det något som talar för en koppling??
Citera
2024-05-17, 00:53
  #3211
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av utan.att.stanna
Det där sista 🙄 Du ör inne på samma spår som den religösa fanatikern som gick i extas när Ted Bundy erkände att han seriemord berodde på tittande på pornografi. Finns det något som talar för en koppling??

Det vet jeg ikke.

Mennesker har gjort utrolig mye grusomt og vondt mot hverandre opp igjennom historien. Men jeg vil slippe å vite detaljer som kan ødelegge nattesøvnen min. Jeg vil ikke vite alt så jeg lager meg noen forestillinger om hvordan ting kan henge sammen.

Men det er lett å tro at spredning av stygg og grusom pornografi kan inspirere mennesker med samme tendenser til å gå til aktiv handling og begå grusomheter selv. I dag er det er mye mer pornografi tilgjengelig via internett, enn hva som fantes for 100 år siden. At det finnes en slags smitteeffekt.

Hvis man betrakter pornografi som en slags markedsføring av perversiteter. Så vet man jo at markedsføring egentlig ikke kan skape behov. Markedsføring kan i høyden vekke behov som ligger latent i mennesket.

Så jeg vet ikke.
Citera
2024-05-17, 05:05
  #3212
Medlem
Kungsgardens avatar
Det var så planerat. Utstuderat.

Citat:
Anklageren påpegede under afhøringen, at den tiltaltes telefon ikke blev registeret på nogen master i Korsør den aften.

Det kunne han ikke forstå. Han forklarede, at han altid havde sin telefon på sig, når han var væk hjemmefra.


https://www.bt.dk/krimi/mystisk-faerden-foer-og-efter-emilie-mengs-forsvinden-her-er-overblikket
__________________
Senast redigerad av Kungsgarden 2024-05-17 kl. 05:08.
Citera
2024-05-17, 08:24
  #3213
Medlem
develis avatar
Citat:
Ursprungligen postat av kornblomst
Det vet jeg ikke.

Mennesker har gjort utrolig mye grusomt og vondt mot hverandre opp igjennom historien. Men jeg vil slippe å vite detaljer som kan ødelegge nattesøvnen min. Jeg vil ikke vite alt så jeg lager meg noen forestillinger om hvordan ting kan henge sammen.

Men det er lett å tro at spredning av stygg og grusom pornografi kan inspirere mennesker med samme tendenser til å gå til aktiv handling og begå grusomheter selv. I dag er det er mye mer pornografi tilgjengelig via internett, enn hva som fantes for 100 år siden. At det finnes en slags smitteeffekt.

Hvis man betrakter pornografi som en slags markedsføring av perversiteter. Så vet man jo at markedsføring egentlig ikke kan skape behov. Markedsføring kan i høyden vekke behov som ligger latent i mennesket.

Så jeg vet ikke.
Om nu reklam påverkar.... Om unga är lättpåverkade...Om barn bör ha begränsad skärmtid.
Om nätet i sig är gränslöst och man vet att moralen kan degenerera..
Om nu tillgänglighet underlättar missbruk....Om människor varnas för radikaliseringsrisker.. Om vissa kan vara mer naiva och lättlurade (bla ett neuropsykiatriskt dilemma) - så är jag övertygad att det finns en fara.

Men problemet är att det finns de som kommer skylla på detta för att komma undan ansvar och vilja framstå som ett offer för omständigheter (eller för all del diagnoser).

Det kan IMO ev skönjas att hans försvar är uppbyggt kring a) det är bara fantasier b) jag är så överexponerad c) jag är en samlare d) jag är naiv och bara råkar plocka upp kuliga saker på marken.

Om nu Westh skulle råka ha nån autistisk tendens i en för övrigt diagnostisk sörja (nåt galet lär det vara) så undrar jag om detta är vad försvaret försöker kratta fram inför slutpläderingen.
Det är nämligen inte ovanligt att se (främst internationellt) och det kan även vara rätt godtyckligt hur rätten responderar.
Ett exempel är tex Minassian (Toronto van attack). En kvinnohatande vidrig incel - förvisso med diagnoser.
Hans försök till förmildrande dom sket sig dock.
__________________
Senast redigerad av develi 2024-05-17 kl. 09:18.
Citera
2024-05-17, 11:25
  #3214
Medlem
develis avatar
Citat:
Ursprungligen postat av viperstyle
Nje simpelt är det verkligen inte och kanske heller inte direkt ”blame the mother” generellt. Men är personer inte totalt sinnessjuka finns oftast förklaring i nära kontexter men även som du skriver kommer vissa monster från en helt vanlig uppväxtmiljö.

Ang ”blame the parents” effekten tror jag att det i grunden kan handla om att alla barn är olika känsliga och tar olika illa vid sig av föräldrars uppfostringsmetoder.

Om man har ett högkänsligt barn är det extremt känsligt mot föräldrars tillrättavisningar och ligger över normalgraden. Det gör även att dessa barns egoutveckling kan hämmas relativt lätt. Det kan förändra en normal utveckling till att barn utvecklar både dåligt självförtroende, självhat, onaturliga prestationsdrag, snedvriden människosyn (könsrelaterad) mm. Detta kan jämföras med ett normalkänsligt/låg känsligt syskon som med samma uppfostran som utvecklas till fullt ”normal”.
Ang högkänslighet (fast jag vet inte riktigt vad du menar) men beträffande ego, så kan det lika gärna finnas en lättkränkthet relaterat till tex narcissism.
Att han tror han är universums centrum med rätt att ta för sig.
Vilket inte sällan är involverat när det når de här dimensionerna. Westh är en extrem förövare.
Det finns likaväl en fara åt andra hållet (bortom neglect) dvs om ett barn omhuldas och överbeskyddas.
Saknas en normal moralisk kompass och om empatistörningar finns med i bagaget (nature) kan det gå fullständigt åt skogen (via nurture).
Om än i all välmening.
Hans dilemma tror jag är (förutom egocentrering) en kombination av pervers sexualitet (sexuell sadism), att han misslyckats etablera intima relationer och att han ev projicerar sina egna tillkortakommanden på kvinnor (utövar våld, makt och kontroll).

Ang Westh familj har hittills inget framkommit att det är nåt direkt galet, snarare tvärtom.
Även om man givetvis inte kan få en komplett bild och ett facit.

Jag hade följande i åtanke då jag reserverar mig ang analyser utifrån mamman. Inte att du utgick från detta men jag är skeptisk.
Sociologiska teorier med övervikt på miljö, fostran och mammor har dominerat arenan.
Citat:
Som du påpekar är det ingen brist verken på hans fantasi eller skrivartalanger eller otroliga förklaringar à la Pippi. Han är mycket kreativ, förslagen (lösningsorienterad) och bestämd när det väl gäller och har sjukt låg impulskontroll. Det fullständigt bubblar ut sjuka saker ur hjärnan på honom även i häktet.
Ja, han är störd och främst som du säger med en sjukt låg impulskontroll.
Väskan han for runt med i bilen (och försöker trivialisera) är inte annat än ett rapekit.

Han eldar snarare i brasan när han erkänner sina det-är-bara-fantasier om våldtäkt och kidnappning - med tanke på att det finns en 13-åring som tack och lov överlevt där han red n levt ut hela skiten.
Varenda en börjar givetvis med sjuka fantasier som går på repeat i skallen, som sen inte är tillräckliga och de agerar ut.

Han beskriver ju snarare hela processen som en seriemördare inifrån och ut - avvikande fantasier om sexuell sadism, katalogiserar kvinnor i mappar, ägnar sig åt trolling (i.e åker runt och spanar med sitt kit), kidnappar, utövar våld, dödshot - och förmår leva dubbelliv.
__________________
Senast redigerad av develi 2024-05-17 kl. 11:45.
Citera
2024-05-17, 14:07
  #3215
Medlem
Hvor er Dexter når man trenger ham?
Citera
2024-05-17, 17:22
  #3216
Medlem
Hamsterbolls avatar
Citat:
Ursprungligen postat av develi
När en borste blev någotsånär identifierad..
Så dök det upp andra.

Titta på denna rapportering.
ÅK visar bilder av hans hardcore som (förutom kvinnor invirade i tejp, bagageutrymmen, strypningar osv) inkluderar.. toaborstar?

"I flere af billederne indgår rensebørster og toiletbørster, som indgår i forskellige seksuelle sammenhænge. Der indgår også et billede af en død kvinde, der ligger ved en søbred. Det billede, vil anklageren vende tilbage til senere."
Live själländska nyheter.


Emilie, i vattnet med en flaskborste i håret?
Jag måtte ha missat en fetisch bland alla absurda sexuella preferenser som folk lyckas ägna sig åt. Vad i hela friden är det här?

Att våldta med toaborstar och flaskborstar är faktiskt en inte helt ovanlig sexfantasi eller fetisch eller vad man ska kalla det. Kapten klänning hade väl en fantasi om att köra upp just en toaborste i en flickas vagina om jag inte missminner mig. Eller om det var nån annan störd jävel som gjorde det på en liten tjej på ett hotell. Minns att jag mådde illa när jag läste det och att flickan sa att det inte hade gått och att det gjorde ont. Verkar handla om förnedring och smärta.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in