Citat:
Ursprungligen postat av
CCkane
Det du tar upp nu har ingenting med aktuell händelse att göra. Av loggarna som publicerats. Vem tycker du låter mest stabil? Någonstans där har du svaret!
Precis som att meddelandena från oktober inte heller har något med aktuell händelse att göra, inte heller om Linnea nu skulle slagit Chloe i pannan har något med den att göra heller om hon nu var hos Julia den aktuella dagen.
Men eftersom "ni" använder dessa som era bevis så är det ju väldigt rimligt att ifrågasätta att de inte skyddat barnen från detta uppenbarligen farliga monster..
Jag har ställt frågan flera gånger om hur de kunde låta sina barn vars så mycket med Linnea när de nu vetat om hur hon nu skulle vara men inte fått ett enda svar på det så då får man väl, precis som ni gör gällande bild på Linnea, förutsätta att det inte finns någon förklaring för att det bara är skitsnack från deras sida? 🤷🏼♂️🙄🤦♂️