Citat:
Ursprungligen postat av
Iradeorum
Ok. Du fick chansen av mig att spela boll genom att berätta eller länka om. Istället ägnar du inlägget åt att babbla dynga. Du kunde bara ha berättat vad du menar att jag sagt tvärtemot ”ryssen”. Klarar du inte det utan en länk?
Du skriver så mycket dynga att du inte ens klarar av att hantera dina egna påståenden.
Jeez...
Torkar din mamma dig I röven också?
Du bevarade mitt inlägg. Där fanns en länk som motbevisar ditt påstående om att Ryssland inte använder vapen/material från Nordkorea.
Hur fan dumma är folk egentligen. Varför i helvete besvarar du mig utan att ens se över vad jag skriver och länkar till?
Jag frågade om du kan översätta det den ryssen säger framför Nordkoreanskt artilleri eftersom du följer så mycket ryskt på telegram.
Men jag kan göra det åt dig så slipper vi orda mer.
Ryssen säger att artilleriet från Nordkorea har längre räckvidd och har bättre precision än det ryska artilleriet. Samt att ryska militären är väldigt glada över att ha fått detta material.
Första inlägget undvek du, sedan påminde jag dig om det och nu en tredje gång förlöjligar du dig.
Vad är det för fel på dig?
Ska jag behöva skicka dig länken en tredje gång. Glöm det Mr.nonsens.