Citat:
Ursprungligen postat av
Lilithseyes
Har han "högre socialt värde"? Han är väl minst lika wt? Han har suttit i fängelse (vilket han betättade direkt på Tinder), är patient hos frivården, har skyddstillsyn och är villkorligt dömd, saknar jobb och bostad, kan inte få jobb p.g.a alla domar, skild med två barn som han fick i 20-årsåldern, tatueringar i ansiktet, pratar och skriver som en 12-åring, klär sig i Adidas från topp till tå osv. Och SÅÅÅ snygg är han väl inte?
Jag tycker att han ser okej ut utseendemässigt men folk här skrivet ju att han är ful, wt, skinnyfat och att jag är sjuk i huvudet som tror att nån kan tycka att han är snygg eller ser okej ut.
Hur ska ni ha det? Är det jag sjuk i huvudet som tror att kvinnor kan falla för honom eller är det kvinnorna för att de tror att han med sin status kan välja dem?
Han har väl på sätt och vis högt socialt värde, iom att svenska kvinnor vill ha honom och inte de andra 99% av alla män ur mansöverskottet i sverijestan..
Många kvinnor imponeras uppenbarligen av sådana här småkriminella pajasar och det ena leder till det andra.. det är bara så det tycks fungera. Ja gtror dessa kvinnor tycker vanliga män som är minst lika attraktiva som personen tråden handlar om, tycker dessa är tråkiga och de gillar att det blir lite mer drama med dessa typer av män som tråden handlar om. De tycker helt enkelt det är roligare.