Citat:
Ursprungligen postat av
heyllo
Nu bråkade hon nyss med J som "tagit hennes pengar", skrek på henne precis som vanligt och lät inte henne tala. I skrivande stund rantar hon om J's hela historia och alla "pengar hon skickat" till henne. EB erkänner att hon varit i Malmö och spelat på hennes konto... men det var väl ingenting nytt. Historien är osammanhängande och hon trasslar in sig i siffror.
Hon lånade J:s konto, satsade pengar och vann ganska mycket, men J valde att behålla pengarna själv och E blev totalt vansinnig över det.
Såg ett klipp där hon skriker med hes röst att hon ska ringa J's mamma och att hon ska hänga ut J och hennes mamma att de är pundare och knarkar och hon hotade med kronofogden för att få tillbaka "sina" pengar.
Men hur ska hon bevisa att det är hennes pengar? Hon spelade på J's konto, pengarna trillade in på J's konto. Hur ska hon bevisa att det var hon som spelade liksom?
Så tragikomiskt alltihopa.