Citat:
Ursprungligen postat av
Villvandrer
Den lengste straffen hans var vel 8 måneder..? Og ellers bare smådommer. Så det er ikke en som er vant til harde soningsforhold og lange straffer, nei. I tillegg er det viden kjent at rusavhengige snakker på andre for å komme ut, sånn at de får ruset seg. Vi får se, jeg tipper de får ham til å snakke i løpet av uka. Med påfølgende flere arrestasjoner.
Vet ikke hva han likte å ruse seg på, om han er en amfetamin-entusiast som bruker litt piller/cola/mdma/diverse iblant så trenger det ikke være så utfordrende å være uten narkotika. Mange "knarkhoder" er egentlig ikke fysisk avhengig, ruser seg mest av vane.
Har kjent flere oppigjennom som i grove trekk bare var idioter som likte å ruse seg, som slet med å holde en jobb, rævkjørt økonomi pga. inkassokrav osv men gir faen, alle i omgangskretsen sniffer og røyker konstant, selve rusen var ikke nødvendigvis en avgjørende del av hvorfor de er idioter, heller en mindre detalj.
Vet om flere som er del av "rusmiljø" som jeg er sikker på hadde taklet mange uker i full isolasjon på varetekt uten å snakke til politi.