Citat:
Ursprungligen postat av
swineflu
Det är inget nytt att han är kvinnomisshandlare 😊 det var så han fick biljett till finkan så han kunde börja sitt gangster skådespel 😂
Han har väl inte suttit inne för kvinnomisshandel? Eller?
Citat:
Ursprungligen postat av
laxkaviar
varför möter inte Black Ghost Wakanda Warrior upp Alex då? Filma det...
Visst Alex har rushat på ett tag, men han backar inte
Han möter inte upp Alex för att han är utomlands ?
Och anledningen till att Alex inte backar är ju enbart för att han är påtänd och psykotisk, och snälla nån sluta kalla det rusha! Alex rushar inte han knarkar, stor skillnad pundare som Alex bränner pengar och hjärnceller till skillnad från när man är på en rush gör man pengar.
Citat:
Ursprungligen postat av
laxkaviar
Klart håller med till 100%. Bättre att varva ner. Men att jaga clout när en person ligger ner är svinigt. Särskilt när han inte ens vågar möta upp Alex i detta skicket.
Haha hur kan du säga att det är svinigt att jaga clout när någon ligger ner och är i dåligt skick? Alex om någon är svinig och utpressar, hotar, och misshandlar folk utan anledning för att han vill ha pengar av dom, men du kanske tycker det är okej och att vi ska betala parasiten för att han ligger ner i dåligt skick?