Citat:
Ursprungligen postat av
Havhest
Citat:
Ursprungligen postat av
Jayce
Men overvåkingskamaraene ved Futurum kunne utvilsomt ha hjulpet.
Har du ingen tanker om at TH ikke sikret overvåkingsbilder fra Futurum da han flere ganger reagerte på det han mente var mystiske personer der før forsvinningen. Hadde det ikke vært bedre å sikre overvåkingsmateriale, i stedet for å lage en verdiløs skisse av pingvinmannen...?
Nei, jeg har ingen sterke meninger om det, nei..
Burde jeg ha det?
Og forresten, tror du ikke politiet allerede hadde sikret seg bildene fra kameraovervåkingen ved Futurum?
Det tror jeg!
Citat:
Ursprungligen postat av
Jayce
Nå var det TH selv som valgte å se bort fra overvåkingsbildene og heller lage en verdiløs tegning av pingvinmannen. Merkelig prioritering når alt overvåkingsmaterialet var tilgjengelig og han hadde mulighet til å sjekke det da det var aktuelt. Selvsagt har politiet sikret seg det de kan.
Verdiløs er dine ord! TH hadde neppe tilgang til kameraovervåkingsmaterialet etter at han meldte fra om hva som hadde skjedd til politiet. Det ville vært uklokt!
Du synes de mest menneskelige ting er mistenkelig.
Etterpåklok kan alle være, men da en tiden ute...toget har gått. Realiteten er her og nå, klok av skade blir vi etterpå.
Hvis TH er
USKYLDIG, er det nok mange ting han synes var uklokt nå i ettertid. Antageligvis mange flere ting, enn
DU 3,5 år etterpå,
IKKE har
TENKT PÅ.