Citat:
Ursprungligen postat av
Roxic
Ni män här på relationsforumet är konstiga. Eller är alla det kanske?
Ställer ni INGA krav alls? Sveper ni höger på ALLA kvinnor verkligen? Även på de som ligger långt utanför normalintervallet när det kommer till längd, vikt Osv? Är attraktion inte viktig alls? Ni har rätt i att personligheten är viktig såklart, men är det inte lika viktigt för män att det ska finnas något initialt intresse för det yttre också?
Jag undrar för jag blir så ifrågasatt (kolla min posthistorik) när jag skriver att jag ratar män jag inte är attraherad av. Jag är inte med på dejtingappar längre, men kunde ju konstatera att jag hade råd att välja och välja bort. Inte för att jag är direkt snygg, men för att jag är kvinna.
Är ni incels allihopa?
Bara dom som är fula som sveper höger på allt , i hopp om att få matchningar.
Själv så sveper jag vänster på dom som är fula,feta,långa 170+ ,har barn, golddiggers, white trash.
har 30 matchningar på en månad. 3 dejter. 1 ligg (som även blev kär) , dom andra 2 ingen kemi uppstod. Dock märkt att många tjejer inte alls ser ut som dom gör på sina bilder. Mycket fulare IRL sen har dom extrema kravlistor haha!!