Citat:
Ursprungligen postat av
Legokatt
Godt poeng. Ja dette dette er detaljer som tyder på.at en GM har utnyttet AEH.
Hvis BMW"en spores opp kan også AEH finnes tenker jeg. To vitner har faktisk sett AEH i livet den dagen hun forsvant. Neppe tilfeldig.
Ja. Tenker du at det var GM og en medhjelper som satt i forsetene i bilen? Passer det eventuelt inn i din teori at en medhjelper var involvert?
GM og AE må vel ha møttes mange ganger over en periode hvis de hadde en slik spesiell relasjon. Jeg tenker at møtene kanskje var hemmelige og at ingen skulle vite at de to hadde en relasjon. Hvis politiet har noen i kikkerten, kanskje de kan se et mønster (hvis de har lagret informasjon om vedkommendes bevegelser med bil og mobil og eventuelt kortbruk i ukene før forsvinningen) som kan tyde på jevnlige møter med AE?
Hvis AE hadde sin mobil med på slike møter, kan jo politiet sjekke hennes bevegelser opp mot vedkommendes bevegelser og se om det er samsvar.
Kanskje de to møttes noen av de dagene TH var i utlandet?
Kanskje vedkommende tok fri fra jobb noen av de dagene TH var bortreist for å kunne ha lange møter med AE og kanskje politiet også ser på det når de gransker den/de som de forhåpentligvis har i kikkerten?