Citat:
Ursprungligen postat av
Million100procent
Nja vet ej om jag ska gå på det, du skapa din profil endast för att svarta ner bo:s namn och han ska skylla sig själv så mycket och han har gjort så mycket mot dig att du inte kan glömma hans namn, man kan nästan tro att du väntat på att få göra honom illa, du sticker ut på ett annat sätt än dom andra
Du skapade din profil enbart för att hylla N? Måla upp honom som en oskyldig ängel, som absolut inte förtjänade det som hände honom.
Men sanningen kommer komma fram. Att du sugit av honom och var hemligt förälskad i honom gör inte att han var oskyldig. Han var skyldig till att vara ett allmänt litet svin. Kaxig mot allt o alla som inte följde hans egna åsikter. Sa någon emot honom så smällde det. Även på senare år.
Snuten säger ju själva att han varit på deras radar den närmsta tiden. Hittar de på det menar du?
Du tror inte det kan vara så att snubben levde ett hemligt dubbelliv, där ni som sög av honom bara såg familjefadern? Men sen sprang han runt o skaffade sig ovänner genom diverse olagligheter.
Ingen blir kulfångare på detta sätt genom att vara oskyldig.