Citat:
Ursprungligen postat av
AndersStenberg
Vi VET med säkerhet att World Economic Forum och deras ledare Schwab i samarbete med Bill gates vill chippa och genmanipulera hela världens befolkning.
Detta har vi dock inte täckning för att påstå att denna plan ännu är satt i praktisk verkan..
Vilka är vi, känns som majoriteten inte tror på agendan. Vet själv inte vad jag ska tro. Visst låter hela konspirationen så otroligt ond men samtidigt ser jag egentligen ingen anledning för visselblåsare att komma med lögner om kopplingen mellan 5g, pandemin (corona, vaccinet, vaccinpasset) bitcoin och total avskaffande av kontanter år 2029.
Lyssnade just på Claire Edwards (ex UN, wb) och det känns so genuint och speciellt när hon nämner om de gamla och barnen, såg bilden framför mig.
https://youtu.be/zJh3hBJJy4w
Jag vet att barnen är på tur men vad kan man göra. Önskar folk kunde enas och började på allvar protestera och attackera, men hur och vilka och vem vågar.