Citat:
Ursprungligen postat av
Annananstans
Polletten har väl trillat ner.. Straffarbete och trängas i cell kanske är stressande att tänka på så "chill på stranden" har väl bytts mot tryckande i någons källare.
Ni ska veta en sak om Issa jag gick med honom Samma skola o ville alltid knulla hans syster!
Sen han märkte jag va på henne o kunde inte acceptera o jag frågade honom va ska han göra åt saken om jag vill ha hans syster?!
Vi började slåss han var mindre än mig i kroppen o slog honom ordentligt framför hans syster tills min storebror stoppade mig o sa att jag har vunnit!
Issa hade svårt o ta förlusten men vågade aldrig kolla på mig efteråt men tyvärr så ville inte hans syster göra nåt med mig efter jag slog Issa så grovt killen va helt tyst efteråt sa inte ett ord😂😂😂😂
Jag fick upp på insta aftonbladet att de letar efter killen
Sån fitta mot svenner han vågar men öppnades framför folk vid lindängeskolan!
Rånnar gamlingar vilken kille skriv Till mig kom Till Malmö jag skickar dig där du hör hemma denna gången ingen som kommer stoppa mig!