Citat:
Ursprungligen postat av
Tomatji
Vilken dum korkad jäkel Elias lägger emuniteten på Johnna som är ett hot mot han själv och sitt lag.
Dessutom fuskade Elias FETT stack innan brevet om kistan på flotten lästs klart och kom undan med det, Jäkligt märkligt INGEN annan som noterade detta styrt mygel från redaktionen helt klart ?!
Utgår från att du menar Paul Michael Wrenkler och inte Elias. Eller så har du missuppfattat allting.
Anledning att han valde Johnna är väll som någon tidigare skrivit är vid en eventuell sammanslagning så har han en att panta med.
Han var också mycket noga med att få med att immuniteten var från honom.
De fick kanske bra kontakt i buren innan auktionen och har en deal att hjälpa varandra
Och om han får med Johnna så får han med Dennis (vet inte om han vet om det).
En annan anledning är väll att de flesta i hans lag vill att han skall rösta på Viktoria för att göra de andra laget svagare, så av princip så röstade han inte på Viktoria. Han berättade ju 8nte för någon vem han röstade på som också er en taktisk detalj
HEJA Paul Michael Wrenkler!!
Och fy fan var feministen gick igång när PM sa att han inte var en del i laget. Fan va äcklig och falsk hon är.