2021-03-27, 17:55
  #90313
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av ollepolle90
Sen blir det "are you lost baby girl" a la 365 dagar. Tess får akta sig från att bli kidnappad av honom

Kan verkligen tänka mig. Då ser han ut precis som på din avatar
2021-03-27, 17:56
  #90314
Medlem
Blaisens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av icon
Googlade på den förut och insåg att jag ätit den många ggr. Supergod som du skriver. Älskar choklad och hallon i kombination.

Jaaaa, som regelrätt chocoholic är den en euforisk upplevelse att äta

Nej Ponne, du ska inte ha skinnkavaj!
Kan inte smälta att Alex är såååå annorlunda nu mot när han klev in som trubadur. Med gitarr var han lite het, nu är han bara lite fet..
2021-03-27, 17:56
  #90315
Medlem
Madde är så SNYGG! Omg. marry me.

Röstade just på Katti men fan, vill ju ha Madde kvar ändå. Hon är så himla snäll. Frtjänar allt gott
__________________
Senast redigerad av nudelfan 2021-03-27 kl. 17:59.
2021-03-27, 17:57
  #90316
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Alline
Och vad är Big Brother då menar du? Springa runt som en crazy galning skrika rakt ut och häva öl?

Det blir väl vad man gör det till. Finns inga regler vad jag vet och många par har väl blivit till i det programmet genom åren.

Nej, absolut inte! Har ingenting emot att kärlek skulle uppstå, tvärtom, men jag tycker det blir tradigt att kolla på någon som är så uppenbart öppen och sugen på kärlek i ett program där målet inte är just det. Gillar Madde men tycker inte hon tillför allt för mycket, tror ett annat koncept hade passat hennes personlighet bättre. 😌
2021-03-27, 17:57
  #90317
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av HeligModer
Hahaha tänkte på EXAKT det tidigare idag. Jag tror faktiskt den mörka. Eller den ljusa.

AAAH vet inte.

Mörka gör henne SNYGG, medan ljusa gör henne mer SÖT. Och jag gillar ju SÖT så. Röstar nog på ljus.

Tänker precis så med. Ska hon gå full on SÖT och matcha personligheten eller spicea till det

Citat:
Ursprungligen postat av La Belva
Hon var riktigt snygg i Stil i sikte, då var hon blond.

Okej, det har jag missat
2021-03-27, 17:58
  #90318
Medlem
Blaisens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Tusstusstuss
Ser potential hos nya tjejen att hon blir som Jennifer i BB 2012 som fick snedfylla flera gånger, gick runt och slog och sparkade på alla dörrar för att hon skulle lämna och kastade vinglas och slogs, men händer det blir det väl censur.

Jennifer? Jessica väl?
2021-03-27, 17:58
  #90319
Medlem
lillaflippens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Ridne
Pedram nyss: "Jag gillar Christian Grey (i 50 shades of grey) we think alike!"
Inte förvånad. Det är väl hans manliga förebild...

Nej jämför inte Peddo med Christian Grey. Det är två helt olika karaktärer.
2021-03-27, 17:58
  #90320
Medlem
Horunge brother sluta med era bajs censurer och skicka in jätten istället.
2021-03-27, 17:59
  #90321
Medlem
Mrsobehagligs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Ridne
Pedram nyss: "Jag gillar Christian Grey (i 50 shades of grey) we think alike!"
Inte förvånad. Det är väl hans manliga förebild...
Den jävla skitboken, trodde det var något i stil med Krig och Fred eftersom den hyllades av alla, läste 5-6 sidor sedan åkte den i soporna, vilken dynga.
2021-03-27, 17:59
  #90322
Medlem
Moscow99s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av kermith
Mycket står på spel i mässen ikväll. En utländsk delegation är på snabbvisit. Alla måste peta naglar i tår och händer. Allt silver putsas och skall skina. MI6 har redan underrättat Officeren tidigare och han utförde uppdraget att lugna ner civila på ett utomordentligt sätt. Det gillades i stugorna i landet. En fullträff helt enkelt. Myteristen är på helspänn och även lite frågande. Låt oss bevittna skådespelet från nära håll.


Officeren börjar känna av stridens hetta på riktigt.
Han har tidigare varit lite shell-shocked och har först på senare tid börjat åla sig upp ur skyttegraven. Det är inte omöjligt att han gör en nattlig räd med mörkerglasögonen, för att utröna om den nya deltagaren kan utmana om miljonen. Krutröken kommer ligga tät om det visar sig att den nye är ett reellt hot. Spänningen är elektrisk och officeren måste nu gå in i kill-mode och inte ta några fångar. Flörtandet med det motsatta könet måste läggas in frysboxen för en obestämd framtid. Ordern uppifrån är glasklar. Miljonen ska bärgas, om så från fiendens kalla döda händer...
2021-03-27, 17:59
  #90323
Medlem
Anonym396s avatar
Censur

Det blir fan värre för varje dag som går.
2021-03-27, 17:59
  #90324
Medlem
kermiths avatar
Citat:
Ursprungligen postat av DjPutte
Talet till nationen av officeren manade alla till ett lugn och han gick igenom rutan Grodan, Delegationen som kommer in i afton lär vara en snabbvisit lär dyka upp och skramla runt och lite oreda i förläggningen så Officeren får strama till det ånyo!

Myteristen kan kanske göra ett anfall mot Officeren som objekt medans Madde ser ut som hon ska attackera delegationen med ljus och värme!

Mycket välskriven rapport Putte. Officeren får händerna fulla ikväll. Natten kan utvecklas som Tusen och En Nattens där den nye Ali Baba kommer att tillskanska sig fördelar. Gamnacken kommer att slå till hårt och skoningslöst mot kökspigorna.

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in