Citat:
Ursprungligen postat av
VerklighetenJa
Det undrade jag också Men jag tror GL Åker
Konstigt julfirande 70 + 30 -
Tjejen har problem kända för GL
Alkohol som då värden står för ( fyller en skör person .inte ansvarsfullt )
Skall man ägna sig åt den nya Disciplinen " Statistisk Juridik " Efter F-- kassans " Politisk Medicin "
Så säger Leffe GW där -->
– Jag har jävligt svårt att tro att 90 procent av alla anmälningar är påhittade. Nej det köper jag inte. Några är det, men inga 90 procent. Enligt tillgänglig forskning ligger det under 10 procent. Det här har säkert hänt ungefär som hon beskriver.
Konstigt julfirande, exakt, den här kvinnan är onormal redan i det att hon firar jul med GL.
Inte ansvarsfullt att fylla en borderline med alkohol, särskilt om man vet att den kan bli sexuellt utagerande av alkohol. Men ingen vet det bättre än Borderline själv som valde att dricka.
Statistiskt ljuger under 10 procent av offren ihop anmälningar. Den här kvinnan har anmält 3? män på fyra år? Vad säger statistiken om att drabbas av verkliga våldtäkter i den frekvensen? De flesta blir inte våldtagna under ett helt liv, hon blir det årligen.
Det blir svårt för rätten att tro på hennes historia om inte GL erkänner.