Citat:
Ursprungligen postat av
Everything-Matters
Ja, som frågan lyder så undrar jag till alla killar därute, när ni knullar hur länge klarar ni er innan ni kommer?
Tjena hej!
Jag kan styra ganska bra så det går oftast så länge jag vill. Blir orken som sätter stopp till sist men då kan botemedlet vara att köra långknull hela dagen i lågt tempo istället med lite pauser och dricka mm. Mer som mys och hångel med löst knull och några hårda toppar då och då.
När det gäller snabbhet så tror jag att jag kan klara av det på två tre minuter om det behövs och vill sig. Allra helst om det är på en förbjuden plats där man kan bli upptäckt.
Förut när jag runkade så tror jag snabbhetsrekordet var på 16 sekunder från start till klart och då tog jag tid med klockan för att testa. Men det var i desperationens ungdom när inget annat fanns att välja för fitta hade pillevicken inte fått smaka än.