Citat:
Ursprungligen postat av
Ridne
Jag tycker hon kan vara rätt kul och verkar rätt smart också..Men att hon söker och älskar uppmärksamhet är ett faktum. När Pedram eller Simon är i rummet så beter hon sig på ett visst sätt. "Råkar" fastna med t-shirten i trosorna för att sedan puta med röven i någon av deras fejs eller något sådant.
Så sant med att hon ändrar sig när hon är med Pedram och Simon. Man ser på hennes kroppsspråk att hon gör sig till för att folk ska spana in henne. Men hon har ju typ alltid stenansikte och vill verka ointresserad trots att man märker att hon är så beroende av uppmärksamheten.
Sen sitter hon ju alltid och fixar håret i evigheter, smink med. Och byxor verkar hon inte vara så intresserad av. Om Pedram och Simon helt skulle sluta ge henne uppmärksamhet så skulle hon bli stressad.