Ligger på injektionsintervallet var 12:e vecka just nu. Har dock "fuskat" då jag mått pyton på slutet av senaste perioden så tog nebidon vecka 8 istället.
Fick nu reda på att inför nästa injektion ska det även tas ett blodprov för att utreda om jag eventuellt ska få tätare intervall.
Dock kommer det innebära att jag måste vänta hela 16 veckor mellan min senaste injektion och nästa planerade injektion. Detta betyder att jag kommer vara ett lik typ en månad i väntan på att få lämna blodrpovet utan att fylla på med min nebido
Funderar på om man skulle kunna självdosera med testo E eller testogel på något sätt, för att minska den långa perioden med 0 testo, men samtidigt känna mig säker på att inte lämna ett suspekt blodprov?