Citat:
Ursprungligen postat av
LH07
Ser at det er vill jubel blant enkelte fordi politiet frafaller spor. Noen omtaler dette som tunnellsyn av uforståelige grunner. Da har man en agenda.
At ikke
du forstår det er vel ikke direkte overraskende, mer forståelig.
For oss som ikke befinner oss i grøfta hva IQ angår, så skal det jo ikke all verdens til for å registrere at det mildt sagt er merkverdig at politiet ikke har utelukket indisiet tilnærmet umiddelbart, men tvert imot har de altså brukt det både i lagmannsretten og tingretten som indisium
mot Tom Hagen ifbm varetektsfengslingen. Så lang tid tar det ikke å undersøke de mest naturlige årsakene til at anropene ikke ligger i anropsloggen, og dette er et bevis de har hatt lenge.
Når noe så simpelt som dette blir brukt mot fyren, hvorfor skal man ikke spekulere i resten av det politiet sitter på, er det av samme kvalitet?
Jeg vil jo, på det sterkeste, anbefale dere å lese bøkene om Liland-saken. Realiteten er, dessverre, at når påtalemyndigheten først mener du er skyldig, så blir hver eneste ubetydelighet tolket som at du er skyldig.