Citat:
Ursprungligen postat av
thechosenones
Grattis då mytomanjävel. Det är VM klass på dina bicepsmått i förhållande till din vikt. Du är bortgjord för gott i denna tråden.
Det borde vara dödsstraff på sådan troll som dig. Troll som dig mår bättre av att vara döda. Punkt slut.
HAHAHA 😂
Citat:
Ursprungligen postat av
thechosenones
Leif för helvete hur mår du? Va ett bra tagsen haha, bra du kom in i tråden, du har alltid vettiga åsikter 😉
Jag mår bara fint, själv? De behöver öka upp statistiken, därför jagar man torskar och brukare av AAS. Enkla offer. Ett tips är att träna på privata gym där endast ett visst antal personer har tillgång till lokalen.
Fastnar ni i polisens nät är det bäst att vara trevlig. Är ni otrevliga och stöddiga skapar ni bara problem för er själva. Vill de ha ett urinprov eller blodprov är det bara att göra som de säger.
/ Leffe