Citat:
Ursprungligen postat av
KGB007
Väcker tråden igen! Har bokat in oss på Par i Hjärter lördag 2/5 och läste i deras gästbok från någon som var där helgen innan att det var lite folk! Någon som var där då som kan berätta mer? Tar tacksamt emot tips från oss nybörjare också. Tex jacuzzin, knullas det i den? Massagen, är det för att flera ska olja in en person och kåta upp sig på det? Nån klagade på att det knullas knäpptyst! Är det ingen musik alls där nere? Jag gillar knullsmackandet, vill höra det och stön! Hjälp oss att lätta på mystiken. (För er som läser detta om 10 år så är det pga Corona-viruset det är nerdraget i öppettider och besök troligtvis..)
Det är lite folk i svängen nu pga coronan och detär nog lite folk där till helgen också. Vi som många andra har ofta mindre träffar på hotell så vi var inte där förra helgen.
i jacuzzin är det knullförbud även om det förekommer hångel där men den har varit avstängd en längre tid, vet inte om den är igång. Massagen kan man göra som man vill med, bara för att nån ligger där är det inte fritt fram att gå dit, precis som i vanliga utrymmena.
Angående volym på de som knullar är det naturligtvis beroende på vilka som är där, ibland är det nån tjej som vill ha uppmärksamhet och skriker hej vilt. Då brukar det mest vara lite leenden och höjda ögonbryn.
Generellt tycker vi att det är bra att gå dit med åtminstone ett annat par då det ibland är folk där som inte är så kontaktsökande.