Citat:
Ursprungligen postat av
Jenny9
Jaha så nu är det "manshatare" och inte "kvinnogris" längre, ja din fantasi är det inget fel på, det har du visat tydligt.
Du sa kvinnohatare så följde bara din retorik. Du försökte ju nämligen förneka detta innan men så skrev du "samma som er" så nu kan du sluta låtsas, är jag en kvinnohatare så är du en manshatare, enligt dig.
Citat:
Ursprungligen postat av
Jenny9
Inte riktigt.
Nej världen är nog en svår plats för en sån som du överlag.
Citat:
Ursprungligen postat av
Jenny9
Du är urkass på att tolka text. Varför fultolkar du så mycket? Är du lågbegåvad? Din läsförståelse är ju patetisk.
Det är ursäkter som gjorts i tråden. Du efterfrågade exempel. Nu börjar du tappa det för nu förnekar du tom verkligheten och det alla kan läsa.
Citat:
Ursprungligen postat av
Jenny9
Varför tilltalar du mig då "ni" och "er"? Det räcker med "du" och "din" då, du behöver inte "ni:a" mig.
Det gjorde jag när det var en annan kontext, när jag refererade till andra som jag förklarade innan men du förstod inte alltså?
Citat:
Ursprungligen postat av
Jenny9
I vilket inlägg visar jag 0% förståelse för män? Och varför visar du 100% förståelse bara för män?
Alla dina inlägg. Du gömmer din extrema narcissism bakom din feminism men att det är totalt självcentrerat allt du säger är ju uppenbart för alla, du har inget rättvisepatos alls. Det gör jag inte, vi är inte likadana alls när det kommer till den saken.
Citat:
Ursprungligen postat av
Jenny9
I vilket inlägg?
Du får nog börja ta fram vilka av mina inlägg du syftar på nu. Detta börjar bli löjligt. Du sitter ju bara och ljuger och hittar på.
Det var i byta däck tråden du avslöjade alla hans små måsten guldfisken. Såja såja lugn och fin nu lilla gumman du behöver inte projicera angående lögner för du lever ditt liv som en oärlig lögnare, doublespeak är du känd för och sanningen kunde du inte bry dig mindre om. Nu är du grymt patetisk.