Citat:
Ursprungligen postat av
Haparandaflickan
Jag loggar gärna det som fattas, det går ju så snabbt om det inte är en hel roman. Men jag gör det i all tysthet utan att kontakta en coach eller skriva MISSAD LOGG av XXXX.
Har inte haft så mycket Amir idag! Hans krediter är måhända slut! Och vart är Robin Hood? Har han äntligen åkt till Paris?
Jag är lite blödig för det var en ful man som i en ny chatt undrade om playern ärligt kunde berätta vad det var för fel på hans utseende eftersom ingen ville träffa honom. Hans självförtroende var nog inte bra från början! Ikväll har jag suttit och vb på messenger nakenbilder på gamla gubbar till min mamma snart 80 år så hon har fått förfasa sig över hur fula de är. Alltid glädjer de någon.
Har bara 1350 mess än, men kvällen är ung. Måste jobba fram till småtimmarna.
Såg Robin Hood en gång igår, det var första gången på länge. Han sa att det var slut nu
Idag såg jag inte Amir alls, igår var han på't som fan dock. Smulle var igång idag, han undrade om min pussy var rakad. Allt är som det ska.
Men när vi pratar om stammisar. Den jobbigaste av dom jobbiga har ju kommit tillbaka, den asiatiska kocken. Antar att alla som jobbat ett tag på JH vet vem det är?
Haha, stackars din mamma. Varför vill du utsätta henne för det?