Citat:
Ursprungligen postat av
HejaFinland
Håller jag inte med om, om man är otrogen på fyllan på någon fest kan man kanske se det som lite mindre allvarligt om man har lätt att förlåta. Det händer både killar och tjejer. Men att gå till en prostituerad är helt planerat och man är troligtvis nykter och vet vad man gör. Om ens kille liksom PR dessutom väljer en tjej med stora silikontuttar och silikon(?)rumpa när man själv är smal så blir det ju en bekräftelse på att han inte ens gillar en själv.
Ja det är ju otrohet. Även ett fylleknull på en fest är planerad. Då har man dessutom flirtat och engagerat sig lite. Jag har svårt att hitta argument nu för att det ena är mindre allvarligt än det andra.
Vad gäller valet av tjej så har jag valt lite olika typer. Min bästa upplevelse var den näst sista jag besökte. Hon hade en välformad lite kraftig rumpa (det var vad jag ville prova då) men det var hennes glada sexiga leende som gjorde sessionen til en höjdare.
Den sista var också bra. 1,75 lång och 48 kg. Jag sökte då en lätt och lättmanövrerad kvinna. Kanske jag vid ett ytterligare besök skulle ha velat prova på stora siliconskinkor? Vi bör inte läsa ut för mycket av PR:S val av kvinna. Om han haft en siliconbrud hemma så skulle han kanske kanske valt en muskulös prostituerad. Vi män tänder på lite olika saker från dag till dag. De finns nog en "default-smak" som håller i längden men utöver det kan man tända till på det ena och andra.