Citat:
Ursprungligen postat av
StefanDavidsson
Ja och hennes röst förändras tydligt när hon insisterar att Lena berättat för henne om allt blod och gymnastiska sexakter i hela huset och fan vet var. Hon ljuger så det står härliga till.
Jättekonstigt för sen pratar hon även om hur stackars Stefan har såna ryggproblem att han inte ens kan knyta skorna själv 😢
Extreeeemt bra frågor!
Jag vill veta, snälla någon svara!
Klart att hon ljuger... varför skulle LW berätta för HD om hon hade problem med återkommande blödningar?
För att HD skulle leta upp blodspår i SD:s hus och säga att jag vet att LW blöder vid samlag och här har ni varit?
När i tid var det som LW skulle ha berättat för HD (om allt blod)?
Var det inte så att HD berättat detta för en kamrat EFTER att LW blev mördad (för att ev hjälpa SD att förklara blod i huset)?
Har för mig att HD fick reda på den senaste affären på planet till USA då SD berättade att han fortsatt med sin "affär".
Nej, så klart hon ljuger (det förstår nog de flesta... kanske inte alla i tråden dock).