Ursprungligen postat av
En-Lydig-slyna
Har haft ett förhållande med en Dominant kvinna i snart två år (hon 55 - jag 26, jag kallar henne M här).
Pga jobb (mest hennes) så kan vi inte ses 24/7 men när hon känner för det så brukar order komma per SMS och om så behövs så får jag bevisa genom att MMSa/maila bilder/filmer.
Anyway, i somras så blev jag tvungen att på kort varsel följa med min pappa till hans sommarstuga en helg för att hjälpa till då taket i ett av rummen hade läckt, den består av kök, sovrum, vardagsrum och bastu. Det var en helg som hon egentligen hade planerat för mig och hon blev inte alls glad på mig men lät mig åka.
Väl uppe så röjde vi och rev upp golv, monterade fläktar mm).
Sen fixade jag middag medan pappa slog i gång bastun.
Vi åt och drack lite vin till, mest pappa då jag inte dricker särskilt mycket.
Sen bastade vi, jag med vatten och pappa med öl och whiskey.
Sen när vi skulle lägga oss så insåg vi att det skulle vara omöjligt att sova i vardagsrummet pga fläktarna. I sovrummet finns det en dubbelsäng som vi fick dela på.
Jag hade fått några SMS från M under dagen men inget särskilt egentligen.
När jag SMSade henne godnatt, som jag alltid måste göra, så kom svaret snabbt att jag måste spruta innan jag somnade. Det skulle filmas och skickas till henne.
Jag förklarade då för henne hur det låg till med sovplatser och att det inte kändes ok att ligga och runka och filma när pappa sover bredvid.
Då ville hon ha ett kort på pappas kuk.
Pappa sov som sagt, tack vare jobbandet och alkoholen så sov han tungt. Lyckligtvis.
För säkerhets skull så försökte jag prata med honom, utan respons. Jag buffade till honom, även det utan någon respons.
Då lyfte jag försiktigt på hans täcke och tog ett kort på hans kuk och skickade till M.
Snabbt kom svaret: "Ville jag se en liten ynklig kuk kunde jag tittat på din kuk, slyna! Jag vill se den hård. Ordna det ditt jävla luder!".
Nu blev det jobbigt kände jag, och skickade tillbaka "Hur?", bara för att vinna lite tid.
Svaret kom lika fort som tidigare: "Du får väl använda munnen som vanligt, slyna! Och du ska filma det! Du är ju ett sprutluder så du kommer att älska det! Haha!!"
Där satt jag, magen värkte och jag småsvettades. Jag har aldrig gått hennes vilja tidigare och var rädd för konsekvenserna då hon har en hel del foton och filmer på mig, hon har även tillgång till mina konton (login och lösen) mm.
En av, alla, hennes kinks är just incestplay. Jag har fått suga av flera killar (gubbar) som har fått itutat att jag är hennes son, jag har fått kalla dem pappa osv. men det här var något helt annat.
Jag SMSar henne och ber att få ett annat uppdrag vilket hon nekar.
Istället ringer hon mig på FaceTime och säger "Sätt igång nu slyna, visa hur duktig och lydig du är!"
Så jag håller telefonen så att hon kan se och knuffar till pappa en gång till samtidigt som jag ropar "Pappa!" ganska högt. Ingen respons alls.
Så jag lyfter undan täcket och känner på hans kuk. M säger "Sätt fart nu slyna!".
Jag börjar smeka kuken och M säger "Seså, stoppa in den i munnen slyna, du vet att du vill! Haha.".
Så jag böjer mig fram, gapar och låter den slaka kuken glida in mellan läpparna. Den är nästan lika stor i slakt tillstånd som min egen är vid stånd.
"Sug nu slyna, sug pappas kuk hård!" väser M.
Kuken växer sig hård i min mun, och till slut säger M "Duktig slyna, nu får du lägga dig och sova!" detta efter att pappa grymtat till och vänt sig lite inåt sängen.
Ordern var att jag skulle naken, med ryggen mot pappa och låta hans kuk ligga mot min röv så att jag låg under delvis mitt eget och delvis under hans täcke.
DET var en av de omoraliska sakerna jag har gjort. Blivit beordrad att göra.