Citat:
Ursprungligen postat av
adina
Hur ser du dig om 20-30 år fortfarande gåendes i handduk tillsammans med andra män bland nakna kvinnor.
Du lär ju inte direkt ha kvar dina få vänner när du är 40 + och de gått vidare till familjeliv med annat umgänge
Vi får se. Jag gör det här så länge jag känner för det. Jag har ju svårt att se att jag plötsligt börjar tända på 40+ kvinnor bara för att jag blir äldre, så om jag fortfarande vill ha sex då när jag är 50-60 så kommer jag vilja ha det med 20-25 åringar, precis som nu. Och då är ju, precis som nu, bordell det enda alternativet.
Du hakar upp dig på att andra män går omkring på klubben. Menar du att det skulle vara en dealbreaker?
"Wow ett ställe med massor av snygga nakna tjejer, men oj, det går visst runt massa män i badrock eller handduk där också, bäst jag struntar i att gå dit"
/ingen man någonsin
Idén om att sexköpare inte har några vänner får du nog också fundera ett varv till på. Men om så skulle bli fallet - I couldn't care less.