Citat:
Exakt! Åhhh det är så synd om mig för nu terroriseras min nya man av min exmans nya kvinnas dotter också. Jag får aldrig vara ifred// Karin Det finns inte en chans att SH går på JN angående detta utan bevis (it-experten och JL i all ära...suck) om han inte är helt pantad. Han har högst troligt blivit påverkad av någon som lobbar hårt för att MN ska ha turbulent omkring sig. Jag sticker ut hakan och säger att denna ANSTIFTARE till anmälan på MNs dotter är toppjuristen KL.
Jag har skrivit det förut, vad fanns för belägg att denna unga tjej skulle ha skickat hotmejl till sin egen far och alla dessa läkare mfl.
Nej SH har varit en lite för duktig idiot i händerna på KL.
Fupen borde ge vägledning. Men efternamn08 vill inte lämna ut den.
Jag har skrivit det förut, vad fanns för belägg att denna unga tjej skulle ha skickat hotmejl till sin egen far och alla dessa läkare mfl.
Nej SH har varit en lite för duktig idiot i händerna på KL.
Fupen borde ge vägledning. Men efternamn08 vill inte lämna ut den.
OFFERKOFTAN ÄR STÄNDIGT PÅ!!!
Här är ett bra exempel från ett mail som Karin har skrivit till fan och hans moster 2 juni 2016.
Jag har betalat jättemycket pengar till en livvakt. Jag rör mig ute bara med honom eller några av hans killar är med mig. Jag vet inte riktigt vad jag ska göra. Jag försöker att samla kraft. Men mina neurologiska problem har exploderat så jag darrar och skakar, har fått tillbaka alla balansproblem, jag mår illa och tål inga ljud.
Monica, jag tror att du har min läkares mejladress, Kjell Ba***kog. Kan du mejla detta till honom och be honom att mejla mig? Jag vågar inte gå till läkaren. Jag har bara hjälp kvällstid att gå ut. Jag svarar heller inte när okänt nummer ringer, jag har liksom inga nerver kvar till det.
Kjell, kan du skicka detta vidare? (Poiis på SU)
Johan, jag har inte fått till stånd ett enda möte med Magnus ang bodelningen, alla har han ställt in i sista sekund.
WHAT?
Speciellt det sista är ju riktigt skrattretande för hon gav ju Magnus sparken
Från bodelningen:
Karin Lilja har under våren 2016 anlitat advokat Magnus X.
Efter sammanträdet 2016-05-09 har hon dock meddelat att han inte är hennes ombud och inte har behörighet att företräda henne.
Magnus har fått sparken 4 veckor innan Karin skriver detta den 2 juni 2016
Nej, just den modellen hade jag missat.