Citat:
Ursprungligen postat av
bagarn29
100' mindre är normal minskning sett till tidigare år med liknande program. Så jag ser inget som tyder på, att du fick foten efter din löneförhandling skulle vara orsaken till minskningen.
Snarare är det alla tvistar som folk tröttnat på.
Om han verkligen tror på det själv att hans avgång är anledningen till att det är 200 tusen mindre tittare efter premiärveckan så är det ingen mening att försöka övertyga honom något annat.
"It’s hard to win an argument with a smart person, but it’s damn near impossible to win an argument with a stupid person."
Storhetsvansinne deluxe.
For the record tyckte jag det var kul att ha han i programmet, men det var ju mest för att han drev andra till vansinne genom att vara dumdryg. Att han nu är dumdryg här på forumet gör ju att det är vi som drabbas av skiten som de på ön tidigare drabbades av, och det är inte lika kul.