Citat:
Ursprungligen postat av
Dosh777
Har du nåt belägg för att det här är lögn?
Försök att läsa på innan du uttalar dig om ett ämne. Han har sagt att han bleker huden med extremt mycket smink för att jämna ut hudfärgen.
Detta har du heller inga belägg för.
1. Två av ungarna är vita och har inga likheter med honom överhuvudtaget. Inte samma hudfärg, inte samma näsa, inte samma hårform(alla har rakt hår), inte hans ögon. Den äldsta sonens kroppsbyggnad är jättestor, han har ett stort huvud och har inge som helst likheter med MJ. Hur stor är sannolikheten att två barn som är födda av en neger skulle: Föddas blonda, ha vita smala näsor, ha ljus hy, ha rakt hår utan krull? Det finns inte en normal och objektivt tänkande människa som skulle inbilla sig att de ungarna är hans. Ibland kan negrer få blonda barn eller barn med rakt hår, men att precis alla drag skulle falla in är osannolikt. Och att det skulle falla in på två barn är helt nästan helt omöjligt. De har inte hans ögon, ingenting med de är Michael Jackson. Bar en idiot kan tro att de är hans.
http://www.ivasinternational.com/blog Han bilogiska barn?
2. Han har inte blekt huden med extremt mycket smink, Han kanske har gjort det DELVIS, men det är bara halva sanningen. Det finns farmakologiska medel man kan ta som gör ens hur blekare. Och dessa har han knaprat i sig så det bara skriker om det.
https://www.medicinenet.com/vitiligo/article.htm#how_is_vitiligo_treated
Ni fans är så jävla korkade och naiva. Mannen var störd och pedofil. Lika störd som sin sjuka farsa, helt empatibefriad. Han manipulerade och pressade småungar att gå med på hans sexlekar.