2018-10-23, 03:56
  #2869
Medlem
När du lyssnar på håkan hellström
Dina två barn uppfostras till att bli lebb och bög
Citera
2018-10-23, 17:50
  #2870
Medlem
Tove.Lo-Vs avatar
... du borstar tänderna med Coca-Cola.
Citera
2018-10-23, 17:57
  #2871
Medlem
AnonymousUser1312s avatar
När du är lesbisk och röstar på F! Även alla tillbehör som kommer med den sexuella läggningen samt politisk korrekthet. Dvs: Näsring, kort hår, onaturlig hårfärg, se ut som skit rent allmänt.
Citera
2018-10-24, 14:53
  #2872
Medlem
Slottsherres avatar
Citat:
Ursprungligen postat av AnonymousUser1312
När du är lesbisk och röstar på F! Även alla tillbehör som kommer med den sexuella läggningen samt politisk korrekthet. Dvs: Näsring, kort hår, onaturlig hårfärg, se ut som skit rent allmänt.

Om du tror att något av det där anses typiskt för White Trash är du obildad nog för att räknas som WT.
Citera
2018-10-24, 23:26
  #2873
Medlem
AnonymousUser1312s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Slottsherre
Om du tror att något av det där anses typiskt för White Trash är du obildad nog för att räknas som WT.

Upprörd?
Citera
2019-01-06, 20:29
  #2874
Medlem
Contants avatar
När Du har en väldigt smutsig micro, enormt tvättberg, enormt berg av ren tvätt på t.ex. sovrumsgolvet, överfyllda garderober och skåp, en miljon omaka strumpor, överfull kattlåda med medförande stank, äter hämtmat flera ggr/v och låter pizzakartonger och dyl. bygga berg i köket bland kopiösa mängder av pant.
Du sitter helst på balkongen där gamla syltburkar är överfyllda av fimpar.

Mitt i all misär skyller Du på ett hårt och orättvist liv. Gnäller gärna på om tidigare ex och dennes nya partner, som självklart är en stor idiot i Dina ögon.

Är Du kvinna har Du gärna dåliga extensions och övergjorda gelénaglar med glitter (Din ålder till trots). Är överaktiv på Dina sociala medier, upplyser gärna allt och alla om precis allt i Ditt liv.
Är Du man kallar Du gärna kvinnor för "honor" i allmänhet men Din fru för "regeringen". Har gärna t-shirts med vargtryck. Du är självklart överaktiv på Flashback.

Är Du barn till dessa så går Du alltid runt med en aura av hopplöshet, samtidigt som Du leker med Din orimligt stora samling av McDonaldsleksaker från Happy meal-menyn.
__________________
Senast redigerad av Contant 2019-01-06 kl. 20:34.
Citera
2019-01-18, 16:08
  #2875
Medlem
När du...

äger en pitbull

lägger pengar på tatueringar, piercing och enegridrycker

går med pösiga byxor som hänger i röven

knarkar knark

ser anabola som något normalt

solar på solarium för att se ut som en orange apa

är korkad, ful, fet, efterbliven och borde sitta i ett arbetsläger där du dresseras hårt med våld till att bli en normal ordentlig människa.

har ingen utbildning mer än något hantverk

har inte gjort ett skit i skolan och är en samhällsbelastning
__________________
Senast redigerad av Gulblendkarringen 2019-01-18 kl. 16:10.
Citera
2019-01-18, 16:12
  #2876
Medlem
alisvenssons avatar
När du tycker att vår nya regering är.en succé...
Citera
2019-01-20, 17:10
  #2877
Medlem
Min uppfattning av vad White thrash kultur tar sig för uttryck och den är inte beroende av socioekonomisk status.

När man köper jeans med hål i för åttahundra kr.

När man tar kort på sig själv på gymmet och tar bild på alla maträtter man äter under en dag.

Tittar på dokusåpor.

När man ogillar invandring pågrund av estetiska skäl och tror hudfärg snarare än kultur är orsaken till ett visst beteende och värderingar.....Det stör gatubilden utanför Ica Malmborgs i lilla Svedala helt enkelt.

Man åker till Cypern eller liknande charterträsk och lägger sig i 2 veckor vid poolen innanför hotellkomplexets murar och äter samma mat som man vanligtvis äter hemma.

Man är oförskämd och rent fientlig mot servicepersonal på restauranger och hotell och skrattar när nån tappar ett glas.......Du är en riktig bondjävel med andra ord.

Man läser Harlequin-böcker (tant snusk)

Man idiotförklarar någon för att den personen inte kan det man själv kan.

Du tror du är jordens salt fast du går på bidrag.

Du är kollektivist och speglar dig gärna i glansen av ditt lags segrar och tror att det är nåt alldeles extra speciellt med människor i just din stad,kommun och håla påggrund av framgångarna.
Inte sällsynt korkad dessvärre, men korkad likväl.
__________________
Senast redigerad av Johnnytightlips 2019-01-20 kl. 17:21.
Citera
2019-01-20, 18:32
  #2878
Medlem
Mitch-Moons avatar
...jag varken får eller har möjlighet att flytta från nuvarande miljonprogramsområde till ett annat.
Citera
2019-01-20, 18:39
  #2879
Medlem
Juristchefens avatar
...du tycker jättejätteilla om moderater och det dom ägnar sig åt.
Citera
2019-01-20, 18:48
  #2880
Medlem
moongoats avatar
En kille jag känner dricker alltid läsk till maten och äter inte grönsaker.
Motiveringen är att "vatten knullar fiskar i" , samt "grönsaker äter kaniner"
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in