Citat:
Ursprungligen postat av
develi
"Men om ingen brevväxlar med honom.."
Det är ju för fan det jag anser ska varnas om.
De anställda kvinnliga "plitarna" är psykiskt sjuka, sjuka i huvudet, mentalt störda, de har en rad av olika personlighetsstörningar samt psykiska sjukdomar.
Det är rent fantastiskt att de klarade av anställningsintervjun.
Jag citerade in dömda danska fångvårdare, dvs MÄN som inlett sexuell relationer med kvinnliga fångar häromdan men jag är lika övertygad om att dessa har hamnat i klorna på manipulativa kvinnor utan att vråla hysteriskt om deras person i klass med dig.
Men du friställer ju PM så man kan ju förstå att det snedseglar för dig:
MEN nu har jag tröttnat fullständigt både på dig och ämnet. Jag tror till och med en intervju med Madsen skulle vara mer givande och då är det riktigt illa. Ha det.
Du förstår inte, eftersom du tycks leva i en annan verklighet..
Det behövs ingen informationskampanj för att vettiga tjejer skulle skippa brevväxlingen med Madsen & Co. Det gör de ändå inte helt utan att bli informerad av dig eller någon annan.
De har lärt sig redan som små att undvika idioter av detta slag. De är inte intresserade av mördare.
Det krävs inte mycket för att få jobb som plit. Gymnasiekompetens. Basta. Sen får man några veckors utbildning under resans gång.
Vi pratar alltså inte om någon välutbildad kvinna, men likaså behöver man inte vara välutbildad för att ha integritet och gott omdöme samt empati med brottsoffren.
Det finns exempel på mycket högre nivå på människor som har läshuvud – men saknar omdöme. Så det är inget konstigt med det. Gymnasiekompetens är dessutom inget bevis på att man skulle klara av akademiska studier.
Du vill så gärna måla kvinnorna som oskyldiga, aningslösa, manipulerade och med goda intentioner. Du glömmer bort att även kvinnorna har baktankar. Dessa kvinnor tycks vilja få sitt av ett djur i bur. Ett djur de tror sig kunna ta fram när behovet pockar på..