Citat:
Ursprungligen postat av
HeroesSilencio
Är du inte läskunnig eller?? Eller rent av bara trög. Jag skrev följande.... "Finns inte en uns chans att man ens får in ett finger i fittan på någon som inte är med på det utan att man utövar mycket kraftigt våld alternativt att honan är rejält upptänd och dvs redo för penetration"
Det är nog ditt låga IQ i kombo med dyslexi som spökar här.. och just i den situationen med badtunnan så tror jag inte ett skit på att det hänt... just på grund av min förklaring. Hade det varit VÅLD så hade väl alla omkring reagerat som fan runt omkring. Vid en våldtäkt där det sker en penetration är det under just VÅLD inkluderat för att kunna genomföra det med någon som inte är med på det.
Män som gör kvinnor nervösa får en torr slemhinna och kniper ofta åt så att de inte får in något. Annars kan män som får dem direkt att slappna av, att de känner deras goda intentioner, deras slemhinna fortsätter att vara blöt och blir bara blötare. Det naturliga tillståndet för slemhinnor är att vara blöta.
Jämför det med att man blir nervös och stressad av att hålla tal inför många personer. Slemhinnan i munnen torkar ut. Det blir svårt att låta fingret glida på tungan eller i gommen eller på tandköttet. Man är för stressad. Annars är slemhinnan fuktig normalt sett.
Och har man bara erfarenhet av att få kvinnor att känna sig stressade så förstår jag att man tror att det är något slags normaltillstånd, men det är alltså bara brist på erfarenhet och kunskap som får en att tro att en slemhinna normalt sätt är torr. Dumheter om det gäller vuxna människor.
Man kan betänka att många kvinnor använder trosinlägg varje dag för att inte trosan ska bli förstörd. Det beror på att normalt sett pågår en flytning för att hålla rent. Det pågår alltså något där utan att kvinnan är sexuellt upphetsad. På samma sätt som näsan rinner för att hålla sig ren, man slickar sig om läpparna för att föra ut saker ur munnen. Slemhinnor är alltså inte torra. Det är lite märkligt att läsa att insikten om vad en vagina är för något är så extremt låg.
Så grejen är visst att kvinnor kan vara torra vid sex med någon, men det beror på att de reagerar då på samma sätt som någon som är nervös som ska hålla tal och blir torr i munnen. Annars är det fuktigt där. Och om man biter i en citron så kommer det mer saliv och tänker man på sex med någon så fuktas vaginan upp ordentligt.
Så absolut kan man trycka in fingrar utan att någon är kåt eftersom det är blött därinne ändå.