Citat:
Ursprungligen postat av
KrispyToes
Skulle vara kul om man fick ytterligare en update om hur du påverkas av testosteronet

Positiva/negativa effekter, hur mycket testosteron du ska stoppa i dig, vad det är för form osv.
Har länge funderat på att själv testa mig men aldrig fått arslet ur vagnen.
Hej! Finns inga negativa effekter förutom finnar, Jag känner mig som mig själv igen, det kan vara placebo och det kan vara testot. Jag mår allmänt bra! Men att gå från ingenting till något gör en stor skillnad för mig iallafall. Om man har en normal nivå så vet jag inte om det märks. På gymmet märks det inte iallafall men det gör inget. Det kommer nog att märkas över en längre period såklart men hittills så är det bara min lust, mitt självförtroende och mitt allmäna mående som förbättrats och det var det jag ville. Tror tiden är rätt kort att avgöra hur egentligen hur det fungerar men ja ska återkomma.
Jag använder en kräm som jag smörjer in med, Det är lite omständigt för jag får duscha varje morgon (gillar inte att duscha morgon) men det blir väll bättre.
Jag vet inte hur en sån här kräm fungerar efter att den applicerats, Hur mycket som går till spillo, upptagningstid etc. Men jag hamnar nog över snittet med denna krämen. Vet inte hur du får tag i den. Via apoteket får jag betala typ 500 kr för det.