Citat:
Ursprungligen postat av
SwedishBananaBoy
Jag är inte muslim, nice try pucko!!
Sverige, har ingen religion, nice try pucko!!
Sverige har religionsfrihet, problem?
I Sverige, så bor det muslimer, kristna, judar, hinduer, buddhister, new age:are, shamaner, rastafaris, ateister, katoliker, allt allt allt.
Detta kommer varken DU eller nån annan feg rasistnolla aaaaaldrig kunna påverka.
Dags att ge upp?
Föreslår att du emigrerar till valfritt muslimskt land
Sverige är i grunden ett kristet land, det senaste har vi importerat alla slags människor, många sköter sig, men många gör det inte.
Men om du pratar med valfri kristen person som bott i ett muslimskt land så är det knappt någon som gillar muslimer..
Religion är skapt för att kontrollera stora massor med rädsla inget annat, att stödja hjärntvättade individer är sällan en bra ide som kommer få negativa effekter för sverige.
Men du är uppenbarligen en hjärntvättad pk;ist, så det är väl rätt meningslöst att jag ens skriver detta då du blockerar allt som är logiskt i denna värld och lär aldrig ifråga sätta vad den styrande eliten utför i rädsla för att bli utfryst ifrån den stora massan, ja dina tankar är någon annans och inte dina egna, pk är en ny form av hjärntvätt likt religion, och idioter brukar uppmuntra andra idioter
Till tråden:
Jag är inte förvånad.