Citat:
Ursprungligen postat av
Zebel
Ja jag vet. Att ha som yrke att runka av män/gubbar och gnida sin nakna kropp mot dem etc (och allt vad de nu gör). Dag efter dag efter dag efter dag efter dag...det är väl ändå djupaste botten man kan sjunka till? Är det allt de thailändska kvinnorna är bra för? Ja, i vart fall i många fb-mäns ögon verkar det som. En annan sjuk grej i "recensionstråden" är att männen på riktigt tror att tjejerna njuter av det, och t om får orgasm. Dream on, säger jag bara.
Tack för ett läsvärt inlägg i ett hav av trams. Och visst, enligt ett flertal skribenter som är aktiva på FB så är tydligen jobbet som massöser, sexualobjekt och tuppruskare allt de thailändska kvinnorna duger till, snacka om att ha en nedvärderande syn på invandrarkvinnor.
Och visst är det sjukt att männen inbillar sig att kvinnorna njuter av deras besök, den enda anledningen till att dom står ut med detta inte så avundsvärda "yrke" är givetvis att de får bra betalt för annars hade dom aldrig någonsin stått ut med detta dag efter dag på salongerna och som du påpekar, det går nog inte att sjunka djupare. Kanske inbillar sig männen att dom hjälper kvinnorna när dom köper extratjänster? Om så är fallet så finns faktiskt
KAST som kan ge hjälp även till sexköparna.