Citat:
Ursprungligen postat av
Babianen
1) Men om man inom 10 minuter kan välja och vraka mellan 1000 tals sex-partners och är för lat eller blyg för att göra det är man intresserad av sex då?
2) Det finns 1000 tals män som reser till Thailand för att kunna köpa sex. Och kvinnor är "för lata" för att beställa hem män gratis genom Tinder?
1. Kan man mycket väl vara, jag är intresserad av pengar och kan råna en affär inom 10 minuter men gör det inte, är jag ointresserad av pengar då? jag räknar mig inte som ointresserad av sex även fast jag inte beställer horor, även fast jag har råd

jag är också intresserad av fiske, men just nu känner jag inte för att fara och fiska pga omständigheterna, gör det mig ointresserad av fiske? är hela världen svart och vit för dej? käften på dej nu breh, vet att du förstår att du har fel innerst inne.
2. Först får du väl räkna bort alla världens kvinnor som inte har tinder, sen som jag sa tidigare kan det ju bero på miljoner saker varför man inte gör det, om du vill ha reda på det får du väl gå omkring och fråga kvinnor själv på stan. Orkar verkligen inte skriva en lista, som om jag skulle fråga dej, vad är det som är fint med europa, finns jävla massa saker men orkar inte räkna upp dem just nu. Vill jag veta vad som är fint med europa får jag väl googla på en specifik stad/land och kolla lite, precis som du får söka upp dessa kvinnor du gnäller om och fråga varför de inte följer dina "råd".
jag älskar och sova men just nu skriver jag massa onödigt skit som endå inte går in i din skalle, är jag ointresserad av att sova då eller

? jag har sömnpiller i medicinskåpet som gör att jag kan somna inom 10min.