NB VET VAD HAN GJORT utan en massa extrakostnader för utredande av HANS psyk nu också. Har inte han kostat samhället nog med pengar redan?
Men vem vet, NB kanske också ska ha ersättning som AB och IB. Så dumt så man kan SPY!

Och förresten, varför hålla på och dalta med sånt här folk som med småbarn. De är ju för f-n vuxna människor som torde veta vad de håller på med. Finns inga ursäkter för hur löjligt det här är, skicka hem honom som ni tyckt i tråden. Finns väl inget att diskutera om mera egentligen?
Ska Sverige acceptera allt, som såna som honom och hans käring. Vet inte men det är för lamt. Man kommer ju ingenvart med honom. Inget att undra på att 70% av polis vill sluta när man betänker vilket mastodontjobb de la ner uppe i Blomberg.
Då får såna här löpa fritt sen för vem ska annars upprätthålla lagen? Jultomten eller? Skrattretande.