Citat:
Ursprungligen postat av
xaniix
nån av er som bor runt Skåne och använder denna appen? Hur är det med matchningar och sånt?

Riktig drygt måste jag nog säga. Det går inte ha mer än 20km och då kommer det fram massa danskar, sällan går matcha med de då det verkar som majoriteten av tjejerna där har satt på inom 10km radie. Har endast träffat 2 danskar därifrån.
Borde tillägga en rolig historia också att för en månad sen skulle träffa en annan dansk brud som aldrig dök upp och ångrade sig i sista minuten eller bara svarade inte på luren, såna brudar som gör sådant är bara hemska och jag är glad att jag inte ens träffade henne. Som tur att det var lördag då drog jag till närmsta klubb och där träffade jag en annan brud.
Ett tips om du vill ha hela Skåne är att använda en Fake GPS app och sen checka in dig på Höör och sen sätta på inom 60km avstånd då får du endast hela Skåne.