Citat:
Ursprungligen postat av
Ghandi
Om man ser hur texten i annonser utformats. o man vet att det inte är elena som sköter kontakten. och att den helst ej sköts via telefonkontakt utan sms. Och det då som sagt ej är hon själv som sköter den. det som sagts o kommit överens om via sms, har hon sen ingen aning om.
Och som sagt lägg därtill oengagemanget som erbjuds. och kvaliteen.
Känns som mannen lever farligt när han ska va med o köra henne. Om nån vill ta regnummret på Volvon så är det enkelt gjort. o vid ev polisanmälan lever han farligt som hallick. men kanske bättre polisen tar hand om det än annan.
Jag skriver bara info som finns. O det är sann. Hur det sen ligger till...det vet ni 2.
Du skriver info som finns ? o den är sann ? Och oengagemanget och Kvaliten ? Hur kan du veta detta om du ej bokat/Träffat mig det kan man värkligen undra?
Kanske du kan länka till källan då ?
Jag svarar för det mesta när jag kan , när jag ej kan funkar sms. Första frågan lyder alltid var finns du................ja var finns jag eftersom det står i annonserna Ofta är det killar från Sthlm Göteborg mm ringer o frågar var finns du

Ofta är det killar som ställer 1000 frågor med nått i handen samtidigt som jag pratar.
Ofta kommer frågor varför gör jag ej det eller det fast jag klart har info på min hemsida vad och vad jag ej gör ........
Skulle vara mycket intressant att få veta var dina ( säkra ) källor kommer ifrån och om dom köpt

?
Du värkar ju veta långt mer än jag gör i detta fall så dela gärna med dig.
Att min man skulle sköta bokningar är ganska kul att läsa för jag tror ej hans röst är lika som min
Som sagt dom som mött mig vet sanningen medans såna dom du går på vad ( besvikna ) Prutare eller falskbokar skriver.
Sorligt att se men så kan det vara.
Jag viste inte att min man SÅLDE mig men det vet tydligen du ?

Nåja thats Life
Elena
PS Sen är det väll lustigt när man tänker på det att jag skriver Klart och tydligt Min man är med mig men ej för att titta och ej för att sitta i samma bil utan för min säkerhet. Det står klart och tydligt och dom som ej axepterar detta behöver ju ej höra av sig eller hur ?
Men det gör många av dom fast dom vet detta är Mina regler, funkar dom ej för just dig så ring ej då. Det är ju mycket enkelt val eller hur?
Börjar tro du lite avundsjuk att ett Gift par kan leva bra och leva ut sina drömmar

?