Citat:
Ursprungligen postat av
valentynvozny
Vad skulle jag lägga ner för? Det är väl i högsta grand intressant.
För att du uppenbarligen inte skyr några som helst medel för att få fram din vidriga pojkdröm om en styckning. Hon har med största sannolikhet inte blivit styckad. Har hon blivit det så är det inget man kan läsa sig till i media, det hoppas jag att du begriper. Varför skulle polisen lämna massa ledtrådar om skicket man fann henne i? Det är helt ologiskt.
Citat:
Ursprungligen postat av
Pushallin
Ignorerar bara den personen, sitter och försöker försvara allt som skrivs kan nästan tro att han/hon är GM haha, fattar inte varför man ska sitta och skriva negativt om varje tanke som skrivs.
Självklart har du något i det du säger.
Förjävla synd att inte fler ignorerar dig och dina andra användare i den här tråden, då skulle teorierna dött ut för flera dagar sen. Jag börjar se ett samband mellan sommarlovet från skolan och många inlägg i den här tråden, faktiskt.