Citat:
Ursprungligen postat av
rbbb
2 dagar?.. de låter ganska märkligt om du frågar mig har aldrig haft ont i mina bollar och vari on sen december.
upplever typ inte ens att dom krympt, dock har ju inte mkt till sats alla ggr, men de va inte din fråga.
meen, tror inte du ljuger och vet såklart att man kan få ont, inget märkligt med det, men 2dagar.. känns som du överdriver/nojjar sönder.
andra kanske har upplevt de så tidigt, då får dom svara på din fråga kan inte ge dej nå bra svar kändes ba jävligt märkligt måste jag säga.
den som inte håller med mig och är mer erfaren får gärna rätta mig. det har jag inget imot.
Mvh
Hoppade av för jag blev sjuk. Hade sista smärt känningarna i pungen imorse.. Jävligt skumt tycker jag, är jag så jävla lättpåverkad?
Nej det är ingen "nojja", ja känner hur de gör rätt ont i bollarna, skit skum känsla. Men nu verkar de va över, förhoppningsvis. Smärtan går att jämföra med blueballs, om ni haft det förut hehe.
Var även på gymmet nu när ja kände mig bättre, körde rätt bra på ben.
Letar fortfarande efter svar vad det är som sker i bollarna när man får nån konstig smärta där.

MVH