Citat:
Ursprungligen postat av
tverskoy
Jag tänker inte på mig själv. Jag har det bra.
Jag tänker på svenska killar. De är aldeles för ensamma och uppgivna. De har det sämst i europa när det kommer till sexliv. Jag tycker att det är javligt trist.
Det är also ren empati från min sida.
Jag tror att du tänker på dig själv. Du har inte fått doppa sen din kära fru Anna-Lena tog självmord pga. att du behandlade henne dåligt. Efter hennes självmord gick du på ICA för att köpa snusktidningar, nu när dom har slutat sälja dom kan du inte hitta ett annat sätt att hissa din skrynkliga kuk så då vill du köpa horor eller våldta.
Jag har sett folk som dig hur många gånger som helst, jag jobbar på ett ställe som säljer porrtidningar och alla som köper dom är likadanna, äckliga gamla män som förr eller senare köper sig en thai fru.
Hade polisen arresterat folket som köper porrtidningar hade våldtäkssifforna gått ner en rejäl mängd...