Citat:
Ursprungligen postat av
Butters
Jag tyckte om huset invändigt om det varit annan inredning. Poolen var lite liten men å andra sidan liten pool > ingen pool
Det är roligt med alla texterna överallt. Som om där bor bara småbarn, efterblivna eller invandrare som håller på att lära sig svenska. Här går du ut, här finns mat, detta är en TV osv. Just det med TV:n var värst, lite som en parodi på hela den där text-trenden..
Sen får man akta huvudet när man ska bada i inomhuspoolen (badkaret) också. Jag gillade trappen även om det ser ut att vara ruskigt lågt i tak på avsatsen i mitten, men är nog kameran/vinkeln som gör det.
Den största nackdelen skulle nog vara alla snetak, det är väldigt svårt att möblera i sådana rum. Jag tror att det i annonsen är ganska stylat också. Soffan t.ex går ju inte att sitta i om man inte lutar sig framåt, och en kontorsstol man skymtar där slår ju i princip ryggdelen i taket..