Citat:
Ursprungligen postat av
Dexter007
Tror ni man får någon AT om man tagit heroin 3 dagar med en dags break efter 2. Alltså har tagit Torsdag, fredag och idag söndag. Kommer jag få at imorn?
Det beror nog lite på din kropps egna kemi samt hur du tidigare (miss)brukat opiater men generellt så ska det inte märkas något direkt efter 3dagar utöver rubbad dygnsrytm och sönderkliad kropp.
Har man däremot tidigare varit torsk på substansen i fråga så kan en avis komma ruskigt snabbt & hårt.
Citat:
Ursprungligen postat av
JeanPierre
Vad kostar smack + spruta där nere hos er?
Smack är sällsynt nere i skaune så det får man nog betala närmare 1500kr för om man hittar någon som har lite till salu men det bruna jonket finns det gott om och är relativt billigt (om man nu någonsin kan kalla heroin billigt?), jag betalar runt 800kr för en gubbe lite beroende på yttre omständigheter.
Sen verktyg brukar man inte behöva betala mer än lite symboliskt för..