• 2
  • 3
2009-07-25, 13:57
  #25
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av bob-marerly
Alla sådana öresaktioner är uppgjorda hela bunten känns det som. Rätt åt de som går på dem.


Utan bevis hade jag aldrig kunnat motsäga mig det du säger.

Bad min kompis printa sina vinster från i veckan.

http://data.fuskbugg.se/skalman01/vunnet.jpg

En nikon d60 för 86 kr o hans paket väntar redan på posten, sjukt? Men sant. Sen la han ju ner ca 500 kr på bud så totala summan vart väl runt 700 med frakt och allt, men lite bättre än de 5500 som den kostar annars..

Jag ska in och kolla om jag kan hitta några vunna auktioner från andra sidor, för det går faktiskt att vinna, tro det eller ej! Men det funkar inte med 1-5 gratisbud utan man får ligga i. Dock skulle jag ALDRIG buda på Bidroom.
Citera
2009-07-25, 19:20
  #26
Medlem
HAHAHAHAH


Tekniskt underhåll

Bidroom.se är nere för planerat tekniskt underhåll. Portalen öppnar igen inom kort.

Kontakt: info@bidroom.se
Citera
2009-08-27, 19:06
  #27
Medlem
Okej jag gillar inte bud sidor, skulle aldrig buda på nått över internet. Hoppas ni är så klipska också. Btw gör som du vill.

Men när du klankar ner på en sida och inte kollat upp info så tycker jag att det är clownigt. "Auktionerna är öppna mellan 18:00 och 23:00 varje dag" står det på sidan. kolla bilden du länkade http://data.fuskbugg.se/skalman01/FEJK.jpg ser du vad klockan är? auktionen är pausad vilket betyder att det lika gärna skulle kunna gå timmar utan att budgivningen stängs. dessutom står det paus på timern. däremot att företaget är rent utav oseriöst tror jag på.
Citera
  • 2
  • 3

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in